NIGHT CHILDS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

NIGHT CHILDS

!We are awake only when all the others are sleeping!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 anekdota..

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:36 pm

Einai 2 ipobrixia kai anebenoun pros tin epifaneia
Anebenei to proto, anoigei i katapakti kai bgainei enas tipos kai koitaei aristera kai deksia
To idio kai to allo ypobrixio anebenei, anoigei i katapakti kai bgainei enas tipos kai koitaei aristera kai deksia
Se mia stigmi koitiountai kai leei o protos:
TIPOS 1:: Posa??
TIPOS 2:: Pente
TIPOS 1:: Ti pente/? scratch
TIPOS 2:: Ti posa??
lol! lol! lol! Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Geo(XD_:) στις Τετ Φεβ 04, 2009 2:09 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:41 pm

Ειναι ο Γιωρικας αλεξιπτωτιστης και ερχεται η μερα που κανουν την ασκηση να πηδηξουν απο ελικοπτερο!!!Ξυπναει το πρωι για να παει και του λεει η μανα του μην πας Γιωρικα ειδα κακο ονειρο οτι δεν θα ανοιξει το αλεξιπτωτο!!Οχι ρε μανα θα παω τι λες ολοκληρος αντρας ειμαι!!Οχι μη πας δε θα ανοιξει!!!ΟΧΙ ΘΑ ΠΑΩ!Ε λοιπον παει ο Γιωρικας και αρχιζει η ασκηση!!Πηδαει ο πρωτος ο δευτερος.........και ερχεται η σειρα του γιωρικα να πηδηξει απο το ελικοπτερο.Ειναι τελευταιος και μετα απο αυτον ο λοχαγος του!Του λεει ο λοχαγος..Πηδα ρε Γιωρικα λεει αυτος οχι δε πηδαω ειδε η μανα μου κακο ονειρο οτι δε θα ανοιξει το αλεξιπτωτο!Ρε πηδα ολοκληρος αντρας εισαι!Οχι δε θα ανοιξει!!!Καλα λεει ο λοχαγος και του λεει ελα να αλλαξουμε αλεξιπτωτα!Παιρνει ο Γιωρικας του λοχαγου πηδαει και απο πισω του πηδαει ο Γιωρικας!!Και ακουγεται απο τον αερα!!!ΓΙΩΡΙΚΑ ΓΑΜΟ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ............
cheers cheers Very Happy lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:44 pm

Μια μέρα ο Μπόμπος στο σχολείο, αφού τελείωσε το μάθημα και είχαν φύγει όλα τα παιδάκια, λέει στη δασκάλα: - Κυρία έχω 10.000 δρχ. Αν σου τα δώσω να σου πιάσω λίγο το μπουτάκι; - Τι πράγματα είναι αυτά που λες Μπόμπο; του λέει. - Κύρια να τα κάνω 20.000 δρχ.; Το σκέφτεται η κύρια και συμφωνεί μαζί του. Αφού τη χουφτώνει κανονικά της λέει: - Κυρία να σου δώσω 30.000 δρχ. να σου πιάσω το βυζάκι; - Και δεν το πιάνεις; του λέει η κύρια. - Κυρία, της λέει, να σου δώσω 40.000 δρχ. να βγάλεις έξω τις βυζάρες σου να τις γλύψω; Συμφωνεί η κύρια και της τα γλύφει. - Κυρία μίας και φτάσαμε εδώ να σε πάρω από μπροστά για 100.000 δρχ.; Δεν το σκέφτεται καθόλου η δασκάλα, κατεβάζει το κυλοτάκι και ο Μπόμπος τη γαμάει. Μετά το γαμήσι της λέει ο Μπόμπος: - Κυρία έχω άλλες 110.000 δρχ. Να στα δώσω να σε γαμήσω απ` τον κώλο; - Κοίταξε να δεις μπόμπο του λέει η κύρια, από πίσω είμαι παρθένα. - Με το γαριδάκι που έχω κύρια δεν θα καταλάβαιτε τίποτα. Αυτή το σκέφτεται λίγο και συμφωνεί. Αφού τη γαμάει και από κώλο, χαιρετιούνται και ο Μπόμπος φεύγει. Ενώ έφευγε χαρούμενη η κύρια που είχε μαζέψει τόσα λεφτά, τη συναντάει ο διευθυντής και της λέει: - Τι γίνεται κύρια Παπαδοπούλου, σας έδωσε ο Μπόμπος τα χρήματα του μισθού σας που του έδωσα να σας φέρει; queen king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:46 pm

Ο τσογλανάκος είναι στο σαλόνι και παίζει με το τραινάκι του, η μαμά στην κουζίνα κάνει δουλειές.
Τσαφ τσουφ το τραινάκι, κάνει μια διαρκή φασαρία. Σε κάποια στιγμή
σταματάει και ακούγεται ο μικρός:
- "Όσοι παπάρες θέλουν να κατέβουν, να τσακιστούν γιατί αυτή η κωλ**τάση είναι η τελευταία. Όσοι μαλ**ες θέλουν να ανέβουν να το κάνουν γρήγορα για να αναχωρήσει καμιά ώρα η γαμη**νη η αμαξοστοιχία!
Τα ακούει αυτά η μαμά, συγχύζεται, τρέχει στο σαλόνι, πιάνει τον μικρό από το αυτί και του λέει:
- "Πήγαινε αμέσως στο δωμάτιο σου και κάτσε μέσα για δυο ώρες τιμωρία. Μετά θα βγεις και θα παίξεις μόνο αν μιλάς καλά!"
Πηγαίνει ο μικρός στο δωμάτιο και μετά από κανα δίωρο επιστρέφει.
Κάθεται και πάλι, και βάζει μπρος το τραινάκι.
Τσαφ τσουφ,τσαφ τσουφ για λίγη ώρα σε κάποια στιγμή σταματάει.
- "Όσοι επιβάτες επιθυμούν να αποβιβαστούν παρακαλούνται να ελέγξουν ότι δεν ξέχασαν καμία από τις αποσκευές τους και τους ευχαριστούμε που ταξίδεψαν μαζί μας. Οι επιβάτες που επιθυμούν να επιβιβαστούν να
τοποθετήσουν και να ασφαλίσουν τις αποσκευές τους πάνω από τη θέση τους. Υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται το κάπνισμα και τους ευχόμαστε ένα καλό ταξίδι."
Η μαμά ακούει περήφανη για τις παιδαγωγικές τις ικανότητες από την κουζίνα και χαμογελάει.
Ο μικρός συνεχίζει:
- "Α, και όσοι θέλουν να διαμαρτυρηθούν για τη δίωρη καθυστέρηση, να απευθυνθούν στην καριόλα στην κουζίνα!" lol! lol! Very Happy cheers geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:46 pm

Πως καταλαβαίνουμε ότι είναι ένας πόντιος στο πλήρωμα ενός υποβρύχιου;
Είναι ο μόνος που φοράει αλεξίπτωτο! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:48 pm

Μια μέρα στο μεγάλο δάσος κυκλοφορεί η φήμη ότι άνοιξε μία καντίνα. Όλα τα ζώα του δάσους έτρεξαν και με σειρά ιεραρχίας παρατάχτηκαν το ένα πίσω από το άλλο για να ψωνίσουν. Μετά από λίγη ώρα να σου σκάει και ο λαγός. Βλέπει την τεράστια ουρά που έχει δημιουργηθεί και πολύ άνετα τους προσπερνάει και πηγαίνει πρώτος πρώτος μπροστά από το λιοντάρι.
-Τι κάνεις ρε μαλάκα λαγέ, λέει το λιοντάρι...
-Να, εγώ για την καντίνα ήρθα, απαντάει ο λαγός..
-Κι εμείς τι είμαστε εδώ που περιμένουμε στην σειρά, μαλάκες; αποκρίνεται το λιοντάρι και του τραβάει μια ανάποδη και τον στέλνει πίσω.
Σηκώνετε ο λαγός εκνευρισμένος και αφού προσπερνάει όλα τα ζώα, πάει και μπαίνει δεύτερος μπροστά από την αρκούδα..
-Τι κάνεις ρε μα**κα λαγέ, λέει η αρκούδα..
-Να, εγώ για την καντίνα ήρθα..
-Καλά ρε πουσ**ρά και ποιος νομίζεις ότι είσαι και έρχεσαι δεύτερος λέει η αρκούδα και του κόβει μια μπουνιά και να σου ο λαγός τελευταίος.
Σηκώνεται στραβωμένος ο λαγός και γυρίζει την πλάτη του να φύγει φωνάζοντας..
-Δε γαμ**στε όλοι σας μωρέ...Δεν την ανοίγω σήμερα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:50 pm

Ένα αντρόγυνο έρχεται στον γιατρό και λέει ο άντρας ότι η γυναίκα του δεν
θέλει
να κάνει σεξ μαζί του τους τελευταίους 7 μήνες. Ο γιατρός παίρνει την
γυναίκα
στα ενδότερα για να μιλήσουν ιδιαιτέρως. Την ρωτάει ο γιατρός περί τούτου:

- Γιατί μαντάμ δεν του καθόσαστε του άντρα σας; σε άψογη φαναριώτικη
προφορά και αξάν.

Και διηγείται η καημένη την δακρύβρεκτη ιστορία της:

- Τους τελευταίους 7 μήνες παίρνω ταξί για να πάω στην δουλειά μου,
αλλά δεν έχω λεφτά, και με ρωτάει ο ταρίφας:

- Λοιπόν θα πληρώσετε σήμερις, ή ...; Έτσι μου κάνει ένα "ή".

Όταν πηγαίνω στην δουλειά είμαι πλέον αργοπορημένη και με ρωτάει ο
προϊστάμενος:

- Λοιπόν θα σας γράψω την αργοπορία, ή ...;

- Έτσι μου κάνει ένα "ή".
Για να γυρίσω σπίτι παίρνω ταξί και με ρωτάει πάλι ο ταρίφας:


- Λοιπόν θα πληρώσετε αυτή την φορά, ή ...;
- Έτσι μου κάνει ένα "ή". Βλέπετε γιατρέ μου, όταν γυρίσω σπίτι, είμαι πολύ
κουρασμένη και δεν θέλω άλλο.
Και την ρωτάει ο γιατρός:
- Λοιπόν, θα το πούμε στον άντρα σας, ή ... ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:53 pm

Ήταν τρεις φίλες, η Αννα, η Βαρβάρα και η Γωγώ. Αυτές λοιπόν οι τρεις φίλες, πήγαιναν κάθε απόγευμα για καφέ. Ένα απόγευμα λοιπόν λέει η Αννα:
- "Κορίτσια, δεν θα πιστέψετε τι μου συνέβη χθες. Ήρθε ο Ανδρέας αργά από την δουλειά του, κατασκοτωμένος από την κούραση και του λέω:
- "Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ, να σε ξεκουράσω εγώ."
Kι έτσι έγινε. Mέχρι να βγει από το μπάνιο, εγώ είχα φορέσει ότι πιο πρόστυχο εσώρουχο είχα και τον περίμενα. Μόλις βγήκε, του τραβάω την πετσέτα του, τα πιάνω και του λέω:
- "Mωρό μου, τι κρύα αρ..... είναι αυτά που έχεις; Έλα εδώ να σου τα ζεστάνω εγώ."
Kι έγινε κορίτσια της τρελής μέχρι το πρωί!
- "Θα το δοκιμάσω κι εγώ", λέει η Βαρβάρα.
Την επόμενη μέρα λοιπόν, βρίσκονται πάλι οι τρεις φίλες και κατενθουσιασμένη η Βαρβάρα τους λέει:
- "Αννα είχες απόλυτο δίκιο. Έκανα ακριβώς το ίδιο και είχε... φοβερά αποτελέσματα. Ήρθε χθες ο Βασίλης από τη δουλειά, ψόφιος από την κούραση. Και του είπα:
- "Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω."
Mέχρι να βγει από το μπάνιο, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο βρήκα μπροστά μου και μόλις βγαίνει από το μπάνιο, του τραβάω την πετσέτα, του τα πιάνω και του λέω:
- "Mωρό μου, τι κρύα αρ..... είναι αυτά που έχεις; Έλα εδώ να σου τα ζεστάνω."
Kι έγινε της κόλασης μέχρι το πρωί.
Tότε, σκέφτηκε και η Γωγώ:
- "Γιατί μόνο αυτές; Θα δοκιμάσω κι εγώ!"
Την επόμενη μέρα λοιπόν, θα ξαναβρίσκονταν οι τρεις φίλες. Η Βαρβάρα όμως είχε περιέργως αργήσει. Κάποια στιγμή, μετά από πάρα πολύ ώρα, έρχεται η Γωγώ, μαύρη από το ξύλο, γεμάτη μελανιές και γδαρσίματα.
- "Τι έπαθες καλέ;", τη ρωτάνε οι φίλες της.
- "Να, εχθές όταν ήρθε ο Γιάννης από την δουλειά, πεθαμένος από την κούραση, του λέω:
- "Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο και έλα μετά εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω."
Eν τo μεταξύ, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο είχα στο σπίτι (Σνιφ-σνιφ)
- "Ε, ωραία και μετά τι έγινε;"
- "Μόλις βγήκε από το μπάνιο, πάω κοντά του, του τραβάω την πετσέτα και του λέω:
- "Mωρό μου, γιατί έχεις ζεστά αρ.....; O Ανδρέας και ο Βασίλης τα είχαν κρύα!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:57 pm

Γυρνάει ένα βράδυ ο άντρας σπίτι τσακισμένος απο την κούραση οπότε βλέπει
σπίτι την γυναίκα του να έχει πέσει στο κρεβάτι με τα sexy εσώρουχα και του
λέει:
- Έλα να το κάνουμε 50 (!!!!) φορές.
- Ρε γυναίκα λέει άσε με σήμερα είμαι πτώμα.
- Όχι σήμερα θέλω..
- Αύριο όσες φορές θέλεις ,είχαμε πολλή δουλειά στο μαγαζί..
- Σήμερα,50 φορές ή χωρίζουμε (!)
Τι να κάνει ο άνθρωπος προκειμένου να μην χωρίσει, γδύνεται πέφτουν στο
κρεβάτι και αρχίζουν το sport..
5,10 φορές.
- Ρε γυναίκα δεν μπορώ άλλο..
- Σκάσε και συνέχισε..
15,20,25 φορές.
- Πεθαίνω, τελειώνω άσε με..
- Σκάσε και ..
30.35.40.45.48.49.50 φορές.
Πέφτει ο άντρας κάτω απο την κούραση. Την άλλη μέρα το πρωί σηκώνεται η γυναίκα, βλέπει τον άντρα της να ρίχνει ακόμα κάτι ροχαλητά ξεγυρισμένα και λέει «Να πάω να του ετοιμάσω πρωινό να τον
ευχαριστήσω τόση υπομονή έκανε ο άνθρωπος».Μετά από κάνα μισάωρο σηκώνεται και ο πολεμιστής μας χλωμός και πάει αργά-αργά προς το μπάνιο. Περνάνε 5.10.15.λεπτά.Μετά από καμιά ώρα λέει η γυναίκα του «κάτσε να πάω να δω μήπως έπαθε τίποτα. Πάει σκύβει στην κλειδαρότρυπα και βλέπει τον άντρα της μπροστά στην λεκάνη να την έχει βγάλει, να την χαϊδεύει και να λέει «Έλα ησύχασε, κατούρημα είναι...»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 1:58 pm

Σε ένα αεροπλάνο, αφού έκανε την καθιερωμένη ανακοίνωση ο πιλότος, ξέχασε να κλείσει το μικρόφωνο. Μετά από λίγη ώρα λέει στον άλλο πιλότο:
- Λοιπόν, πάω να χέσω και θα γ...σω μετά την αεροσυνοδό.
Το ακούν λοιπόν όλοι οι επιβάτες και αρχίζουν τα κρυφόγελα. Ακούγοντας το και η αεροσυνοδός, αρχίζει να τρέχει, για να τους πει να κλείσουν το μικρόφωνο. Εκεί που έτρεχε, έπεσε πάνω στην τσάντα μιας γριάς. Βλέποντας την αεροσυνοδός, η γριά γελάει και της λέει:
- Σιγά-σιγά κόρη μου. Είπε ότι θα πάει να χέσει πρώτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 2:02 pm

Συναντιούνται 4 φίλοι από το Στράτο μετά από 30 χρόνια. Αφού είπαν για τα παλιά η συζήτηση μεταφέρεται στο πόσο πετυχημένα έγιναν τα παιδιά τους. Στον 4ο τις παρέας δεν του άρεσε αυτό και πήγε στη τουαλέτα για να αποφύγει τα δυσάρεστα.
- "Ο δικός μου γιος έγινε μεγάλος αρχιτέκτονας, βγάζει εκατομμύρια. Αφού να σκεφτείτε έκανε δώρο σε ένα φίλο του μια βίλα που κόστισε 100.000.000", λέει ο 1ος κοιτάζοντας τους άλλους γεμάτος καμάρι.
- "Ο δικός μου έκανε δώρο σε ένα φίλο του ένα 20μετρο σκάφος άξιας 150.000.000", λέει ο 2ος γεμίζοντας υπερηφάνεια για το παιδί του.
- "Σιγά τα έξοδα", λέει ο 3ος. "Ο δικός μου που είναι μεγάλος χρηματιστής δώρισε στο φίλο του μετοχές που σήμερα αξίζουν πάνω από 500 εκ".
Τότε βλέπουν όλοι τον 4ο της παρέας που έρχεται χωρίς να έχει ακούσει τίποτα και μετά από πολλή πίεση αναγκάζεται να πει και αυτός τα δικά του.
- "Ο δικός μου γιος είναι ένα κοπρόσκυλο όλη την ημέρα ξάπλα, ύπνο και καλό φαΐ.», απαντά αυτός.
Και πως ζει τον ρωτούν οι φίλοι του; Δεν πιστεύουμε να τον ταΐζεις ακόμη;
- "Αστα να πάνε! Έχει βρει 3 παλιοαδερφές, τις πηδάει και αυτές τον συντηρούν και του κάνουν και καλά δώρα. Ο ένας του αγόρασε μια ΒΙΛΛΑ, ο άλλος ένα σκάφος και ο τρίτος του έδωσε 500 εκ σε μετοχές. Κοντεύω να τρελαθώ από τη ντροπή μου.", απαντά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 2:05 pm

Σε γκάλοπ που έγινε για το "τι κάνουν οι Έλληνες άντρες μετά από μια ερωτική πράξη" έλαβαν τα παρακάτω ποσοστά:
Το 20% ανάβει τσιγάρο.
Το 10% γυρίζει πλευρό.
Και το 70% γυρίζει σπίτι. afro afro lol! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 2:06 pm

Ένας μεγαλοεπιχειρηματίας, στέλνει από τη Θεσσαλονίκη όπου είχε πάει για δουλειές, ένα φαξ στη γυναίκα του , λέγοντας της πως θα γυρίσει μια μέρα νωρίτερα από ότι είχε σχεδιάσει.
Γυρνάει σπίτι του λοιπόν και βλέπει τη γυναίκα του στο κρεβάτι με έναν άλλο άντρα. Αηδιασμένος και πικραμένος φεύγει από το σπίτι και πάει σε ξενοδοχείο. Την άλλη μέρα τον πήρε στο κινητό η πεθερά του έχοντας μάθει τι έγινε και αφού τον παρηγόρησε λίγο, του είπε πως αποκλείεται η κόρη της να έκανε κάτι τέτοιο χωρίς αιτία και αφού μάθαινε το γιατί, θα του ξανατηλεφωνούσε. Πράγματι, ύστερα από ένα δεκάλεπτο τον παίρνει πάλι στο τηλέφωνο και του λέει:
- Δε σου έλεγα ότι σίγουρα θα υπήρχε μια δικαιολογία; Μόλις ξαναμίλησα μαζί της. Δεν είχε πάρει το φαξ σου!
lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 2:07 pm

Τρία κοινά έχουν.. το σεξ και ο θάνατος :
1. Mπορεί να συμβούν οπουδήποτε
2. Προς το τέλος βογκάς
3. Μετά είσαι πτώμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo(XD_:)

Geo(XD_:)


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/02/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Perama

anekdota.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: anekdota..   anekdota.. Icon_minitimeΤετ Φεβ 04, 2009 2:10 pm

- Πες μου δύο από τα αγαπημένα σου φαγητά..
- Πίτσα, σουβλάκι..
- Πες μου δύο μεθόδους αντισύληψης..
- Προφυλακτικό, χάπι..
- Πες μου δύο βουνά του Περού..
- Εεε.. δεν ξέρω...
- Από μάσα και γαμήσι καλά πάμε.. άνοιξε και κανα βιβλίο να μορφωθείς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
anekdota..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» sxedon ola ta anekdota me ksan8ies
» kostikas - giorikas.. anekdota se komik

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
NIGHT CHILDS :: miliste gia ola! :: alla 8emata pou sas apasxoloun-
Μετάβαση σε: